KURSY I SZKOLENIA NA ZAMÓWIENIE

Centrum Kursów i Szkoleń Uniwersytetu Gdańskiego oferuje szkolenia dla firm, pracowników i menadżerów. Kursy i szkolenia na zamówienie są w pełni dostosowane do Państwa potrzeb.

Jeśli są Państwo zainteresowani konkretnym kursem lub szkoleniem, które miałyby zostać przygotowane specjalnie dla Państwa, uprzejmie prosimy o bezpośredni kontakt z dyrektorem CKiS, dr Piotrem Zielińskim.

Opracujemy i przeprowadzimy dla Państwa kurs lub szkolenie ze wskazanej problematyki oraz zorganizujemy je w odpowiadającym Państwu terminie, miejscu i wymiarze godzin. Uwzględnimy specjalne życzenia i wydamy odpowiednie certyfikaty. W ramach wszystkich oferowanych przez Centrum usług zapewnimy kompleksową obsługę administracyjną i techniczną.

dr Piotr Zieliński

+48 725 991 030

Dotychczasowe realizacje szkoleń i kursów

Centrum Kursów i Szkoleń może pochwalić się wieloma zrealizowanymi warsztatami – zarówno stacjonarnymi, jak i zdalnymi. Wśród wyjątkowo praktycznych i ciekawych szkoleń na zamówienie wymienić można:

· Szkolenia z księgowości. Nasi wykładowcy prowadzili zajęcia zarówno w zakresie podstaw rachunkowości dla pracowników, jak i w zakresie rachunkowości dla menadżerów.

· Szkolenia z negocjacji i komunikacji w zespole. Efektywne zarządzanie zespołem jest szczególnie istotne w pracy z zespołem rozproszonym i międzynarodowym – a ten właśnie model w przypadku większości korporacji stał się już codziennością.

· Szkolenia z komunikacji z klientem zagranicznym. Komunikacja z kontrahentami w biznesie międzynarodowym jest dziś nieodłącznym elementem prowadzenia biznesu, a nasze szkolenia pomogą Państwu przygotować się nawet na nieprzewidziane zdarzenia.

· Szkolenia z wystąpień publicznych prowadzone przez specjalistów z UG – dzięki sprawdzonym technikom – pozwalają pokonać lęk i poszerzyć wachlarz swoich kompetencji.

Czas i miejsce szkoleń

Zawsze dostosowujemy się do Państwa terminarza, a szkolenia odbywają się w obiektach Uniwersytetu Gdańskiego, w zewnętrznej sali konferencyjnej lub w Państwa siedzibie. Zapraszamy do kontaktu!