Kim jesteśmy?

Centrum Kursów i Szkoleń działa przy Uniwersytecie Gdańskim. Przygotowuje i przeprowadza komercyjne kursy oraz szkolenia dla podmiotów zewnętrznych.

Prowadzimy działalność we współpracy z innymi komórkami uczelni i świadczymy kompleksowe usługi zgodnie z najwyższymi standardami.

Co oferujemy?

Oferta Centrum obejmuje kursy i warsztaty zarówno online (webinaria, szkolenia wideo), jak i offline. Kursy stacjonarne odbywają się w nowoczesnych budynkach Uniwersytetu Gdańskiego lub w miejscach wybranych przez Państwa (salach konferencyjnych, urzędach, biurach itp.).

Oferowane przez Centrum szkolenia i kursy są przygotowywane na podstawie autorskich programów nauczycieli akademickich Uniwersytetu Gdańskiego – naukowców łączących teorię z praktyką. Dzięki temu Uniwersytet Gdański wyróżnia się na tle innych ośrodków szkoleniowych rozległą gamą możliwości merytorycznych i organizacyjnych. Zakres tematyczny kursów i szkoleń jest bardzo szeroki, a ich szczegółowa treść zawsze dostosowywana jest do Państwa indywidualnych potrzeb. Tutaj można znaleźć aktualną ofertę szkoleń.

Do kogo kierujemy nasze kursy i szkolenia?

Głównymi adresatami kursów doszkalających i szkoleń są:

· instytucje,

· osoby prawne,

· jednostki organizacyjne nieposiadające osobowości prawnej,

· wszystkie osoby zainteresowane poszerzaniem wiedzy.

Szkolenia stałe i szkolenia na zamówienie

Oprócz stałej oferty kursów i szkoleń, które są dostępne dla osób pragnących pogłębić swoją wiedzę, przygotowujemy także specjalne szkolenia na zamówienie – dotyczące wybranych przez Państwa zagadnień.