Szanowni Państwo,

serdecznie zapraszam do współpracy z Centrum Kursów i Szkoleń Uniwersytetu Gdańskiego. Nowo utworzona jednostka naszej Uczelni wychodzi naprzeciw oczekiwaniom instytucji publicznych, przedsiębiorców a także indywidualnych słuchaczy. Organizujemy kształcenie zarówno w formie stacjonarnej, jak i online. Prowadzimy otwarty nabór na kursy i szkolenia, jak również przygotowujemy kursy i szkolenia na indywidualne zamówienie.

Uniwersytet Gdański jest największą szkołą wyższą na Pomorzu, w której kształci się ponad 20 000 studentów. Na 11 wydziałach oraz w 2 międzynarodowych agendach badawczych naszej Alma Mater zatrudnionych jest blisko 2000 nauczycieli akademickich.

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani nawiązaniem współpracy z Uniwersytetem Gdańskim w zakresie działalności szkoleniowej, to serdecznie zapraszam do kontaktu z dyrektorem Centrum Kursów i Szkoleń – dr. Piotrem Zielińskim (piotr.zielinski@ug.edu.pl, +48 725 991 030, www.ckis.ug.edu.pl).

dr hab. Arnold Kłonczyński, prof. UG
Prorektor ds. Studentów i Jakości Kształcenia